Natalia
pon - pt 07:00 - 20:00
sob - nd 07:00 - 16:00
Ania
pon - pt 08:00 - 17:00
Klaudia
pon - pt 08:00 - 22:00
sob - nd 07:00 - 16:00

Aborcja Kraków

Szukasz sposobu jak usunąć ciążę w Krakowie?


Wiedz, że nie jesteś jedyna. Każdego dnia odbieramy od 60 do 80 telefonów kobiet z Polski, które znalazły się w ciężkiej sytuacji. Aborcja za granicą, choć może budzić obawy – jest najbezpieczniejszą opcją.
Usuwanie ciąży w Czechach to normalny zabieg, więc możesz mieć pewność, że będziesz czuła się bezpiecznie.

Aborcja w Czechach może zostać wykonana do 3 miesiąca ciąży – bez podawania konkretnej przyczyny.

Terminacja ciąży Kraków.

Rejestracja telefoniczna

Konsultantki mówią w języku polskim.

Aborcja w Czechach powoduje wiele pytań i wątpliwości? Możesz zapytać nas o wszystko. Również po zabiegu jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi pacjentkami. Dbamy o komfort każdej z Pań, które odwiedziły naszą klinikę. Podczas aborcji w Czechach jesteś chroniona, nie grozi Ci żadne niebezpieczeństwo.

Zabieg aborcji

Cena zabiegu to 2000 zł.
Czas zabiegu: to około 10 minut w znieczuleniu ogólnym, a cały pobyt trwa około 2,5 godziny.
Przygotowanie:

Sterylizacja

Zabieg sterylizacji – Przyjazd do godziny 7.00 rano w dniu zabiegu – Wymagane wcześniejsze umówienie się. Czas oczekiwania do 1 miesiąca.

Antykoncepcja

Metodą, którą polecamy i radzimy, jest wkładka domaciczna, inaczej spiralka. Zakładać można ją podczas zabiegu pod znieczuleniem ogólnym. Koszt tego rodzaju antykoncepcji wynosi 400 zł zł. Proponujemy kontakt, gdzie odpowiemy na pytanie z tym związane.

Najważniejsze pytania

Kontakt z nami

Konsultantka Natalia
poniedziałek - 07:00 - 20:00
wtorek - 07:00 - 20:00
środa - 07:00 - 20:00
czwartek - 07:00 - 20:00
piątek - 07:00 - 20:00
sobota - 07:00 - 16:00
niedziela - 07:00 - 16:00
Konsultantka Ania
poniedziałek - 08:00 - 17:00
wtorek - 08:00 - 17:00
środa - 08:00 - 17:00
czwartek - 08:00 - 17:00
piątek - 08:00 - 17:00
Konsultantka Klaudia
poniedziałek - 08:00 - 22:00
wtorek - 08:00 - 22:00
środa - 08:00 - 22:00
czwartek - 08:00 - 22:00
piątek - 08:00 - 22:00
sobota - 07:00 - 16:00
niedziela - 07:00 - 16:00

Usuwanie ciąży Kraków

Zapewniamy transport z Krakowa

Jeżeli wyjazd za granicę stanowi dla Ciebie problem, nie chcesz płacić kosztów winiety oraz dróg płatnych – możesz skorzystać z naszego transportu.

TRANSPORT DLA PACJENTEK Z POLSKI

 • Katowice – Stonava – Katowice – 200 zł
 • Kraków – Stonava – Kraków – 200 zł
 • Warszawa – Stonava – Warszawa – 300 zł

Numer kontaktowy do kierowcy z Warszawy: 00420 732 969 739

Profesjonalny zabieg w klinice, czy tabletki poronne

W Polsce najczęściej używane są tabletki wczesnoporonne. Niestety, kobiety w dalszym ciągu decydują się na tego typu rozwiązanie, ponieważ w pierwszym momencie mogłoby się wydawać że jest to dość dyskretna i szybka metoda – nic bardziej mylnego. Metoda ta jest mało skuteczna zwłaszcza po 4 tygodniu ciąży. Takie praktyki wykonywane w „domowym zaciszu” najczęściej kończą się na wizycie w szpitalu lub na pogotowiu w celu dalszego doczyszczenia macicy, a tego właśnie chce pacjentka uniknąć.

Ponadto, decydując się na zabieg z użyciem tabletek wczesnoporonnych, trzeba zapoznać się obowiązkowo ze skutkami ubocznymi i być na nie przygotowanym. Pacjentki z Rh ujemnym nie mogą przyjmować tabletek poronnych bez udziału lekarza.

Czas na bezpieczne usunięcie ciąży

Około 60 % pacjentek zgłasza się do nas w 7 tygodniu ciąży, w myśl prawa słowackiego zostaje ok. 5 tygodni na przerwanie ciąży. Nie zwlekaj z decyzją, w zależności od momentu – czas oczekiwania na zabieg to od 4 dni do nawet 2 tygodni!

O klinice aborcyjnej

Nasza klinik aborcyjna pomaga kobietom od 2002 roku. Do naszych partnerów należą np. kliniki z Austrii. Usuwanie ciąży za granicą, a szczególnie w Czechach jest legalne i bezpieczne. Doświadczona obsługa dba o Ciebie i Twój komfort. Nasza klinika oferuje również inne zabiegi np. powiększania piersi.

Terminacja ciąży w Czechach jest legalna.

Dlaczego warto wybrać
naszą klinikę?

Nasza klinika to Twój dobry wybór Możesz być pewna swojej anonimowości. Żadne z danych nie mają prawa wypłynąć poza Klinikę, chyba, że kogoś upoważnisz do informacji. Zawsze, zapewniamy jak największy komfort pacjentkom – szczególnie psychiczny. Możesz porozmawiać z naszym personelem, a po zabiegu zregenrować siły w pokoju. Zanim wyjedziesz, zostaniesz zbadana oraz lekarz przeprowadzi z Tobą krótki wywiad lekarski. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne.

Jak wygląda aborcja? Zabieg wykonujemy w znieczuleniu ogólnym, pod obserwacją lekarzy i anestezjologa. Kobieta jest przytomna, świadoma i nic nie czuje, żadnego bólu.

Przed rozpoczęciem zabiegu zapytamy o Twoją grupę krwi, leki, choroby np. cukrzyce. Jeżeli jesteś po 40 roku życia, masz nadwagę – zabierz ze sobą EKG.

Aborcja w Polsce

Pytanie, gdzie usunąć ciąże w Polsce wraca do nas jak bumerang.. niestety, obecnie ciężko znaleźć fachową poradę na ten temat. Kobiety nie wiedzą gdzie szukać pomocy gdy zajdą w nieplanowaną ciążę. Z naszych badań wynika, że wciąż w ciemnych uliczkach Krakowa możemy znaleźć tzw. “podziemia aborcyjne”. To miejsca gdzie Polki mogą nielegalnie usunąć ciąże. Są bardzo trudne do znalezienia, nie ma o nich oficjalnych informacji.

Co wiemy o polskich lekarzach, którzy wykonują usuwanie ciąży w Krakowie? Nasze dane pokazują, że to naczęściej lekarze na emeryturze, który szkolili się do tego typu zabiegów za granicą. Najczęściej do pomocy jest jedna osoba, która pomaga kobiecie przygotować się do zabiegu oraz umawia spotkania.

Wady usuwania ciąży w Polsce – aborcja w Krakowie wydaje się łatwym i bezpiecznym rozwiązaniem. Niestety, to tylko pozory. W przypadku zabiegów medycznych – zawsze istnieje ryzyko komplikacji. Może dojść do krwotoku wewnętrznego, który jest bardzo niebezpieczny dla życia kobiety. W takiej sytuacji konieczna jest wizyta w szpitalu oraz natychmiastowa pomoc. Oczywiście, w większości przypadków kobieta wyzdrowieje. Jednak nie ucieknie od konsekwencji usuwania ciąży w kraju – gdzie ten zabieg jest surowo karalny.

Jak usunąć ciążę?

Znamy dwa sposoby na usunięcia ciąży. Pierwszą opcją jest bezpieczny zabieg usunięcia ciąży w klinice lub aborcja farmakologiczna przy pomocy różnych tabletek poronnych. Jeżeli nie wiesz, którą metodę wybrać – porozmawiaj z zaufanym ginekologiem lub lekarzem. Najlepiej poza gabinetem czy publiczną przychodnią. Zabierz pod uwagę w którym miesiącu ciąży jesteś oraz jakie masz dolegliwości.

Aborcja farmakologiczna nie sprawdzi się u każdej kobiety. Tabletki wczesnoporonne (w różnych zestawach) są trudno dostępne. Jest wiele osób, które zyskują i wykorzystują naiwność zrozpaczonych kobiet. Tabletki kosztują ok. 900 zł, co nie budzi niepokoju, zakładając, że uda Ci się usunąć ciąże przy pierwszej próbie. Z reguły otrzymujemy telefony, po trzeciej nieudanej próbie usunięcia ciąży z prośbą o szybką pomoc… Czyli średnio cena zestawów tabletek poronnych to 3.000 zł!

W przypadku usuwania ciąży pośpiech i szybkie rozwiązania nie są zalecane, szczególnie gdy ciąża trwa dłużej niż 6 tygodni. Dlaczego? Z czasem ryzyko powikłań przy aborcji farmakologicznej rośnie. Im dłużej jesteśmy w ciąży – możemy spodziewać się mocniejszego krwawienia oraz skurczy. Gdy decydujesz się na aborcję farmakologiczną do najbliższego szpitala powinnaś mieć mniej niż 15 minut drogi autem. Oczywiście otrzymasz pomoc* jednak nie ukryjesz powodu swojego krwawienia. Tabletki łatwo wykryć, a personel jest wyczulony na tego typu sytuacje.

*wyjątek – lekarz może powołać się na klauzulę sumienia

Wady i zalety wykonania aborcji w Polsce

Ponad wszystko – komfort psychiczny, dogodna lokalizacja oraz obecność bliskich osób. Jeżeli jesteś w ciąży ok. 1,5 -3 tygodni jest spora szansa, że uda się bez powikłań. Pewnie przez ok. 2 – 5 dni będziesz krwawić i wydalać skrzepy płodu czy pozostałości po zarodku. Co warto wiedzieć? Zarówno aborcja farmakologiczna, jak i ta wykonywana w podziemiu jest nielegalna.

Co w przypadku powikłań? Jakie są skutki nieudanej aborcji? Co, jeśli płód nie zostanie usunięty? Kobiety mają sporo pytań, wątpliwości – to normalne. Nie mamy dostępu do informacji o udanych i nieudanych zabiegach aborcji, wszystko jest zatajane. Jeżeli Twoja ciąża trwa długo, jest spora szansa, że bardzo uszkodzisz płód, a on dalej będzie się rozwijał. Przekroczysz czas legalnej aborcji i będziesz zmuszona urodzić, upośledzone przez tabletki lub zabieg, dziecko.
aborcja czechy

Zalecenia po zabiegu​

Po wykonanym zabiegu w Klinice zalecamy odpocząć przez ok. 2-3 dni. 

Nie zalecamy również:

 • Podnosić ciężkich rzeczy
 • Korzystać z wanny
 • Używania tamponów
 • Pić alkoholu (dopiero po zakończeniu krwawienia)
 • Uprawiać dynamicznych sportów

Zabieg sterylizacji

 • Przyjazd do godziny 7.00 rano w dniu zabiegu
 • Wymagane wcześniejsze umówienie się. Czas oczekiwania do 1 miesiąca.
 • Zabieg nie wpływa na czynności hormonalne jajników, nie przyspiesza menopauzy, nie powoduje zmian związanych z menstruacją.
 • Zabieg najlepiej wykonywać kilka dni po menstruacji (podczas zabiegu nie można mieć miesiączki).
 • Dzień przed zabiegiem należy jeść tylko lekkie posiłki i dobrze się wypróżnić przed zabiegiem.
 • Zabieg wykonywany metodą laparoskopową. Pobyt w klinice jeden dzień.
 • Do zabiegu potrzebne badanie EKG.
 • Badania krwi: grupa krwi, jonogram, morfologia, PT+ INR, APTT, glukoza, kreatynina, testy wątrobowe – ALT, AST, glikemia, badanie moczu

 • Wykonujemy łączone zabiegi, tj. aborcja + sterylizacja

  Kontakt

  Aborcja w Czechach jest legalna, zadbamy o Ciebie.
  Zadzwoń do nas – odpowiemy na wszystkie pytania.