Natalia
pon - pt 7:00 - 16:00
Ania
pon - pt 8:00 - 17:00
Klaudia
pon - pt 12:00 - 22:00
sob - nd 10:00 - 18:00

Aborcja Warszawa

Zastanawiasz się gdzie zrobić aborcję w Warszawie?

Podobnie jak wiele kobiet, które znalazły się w nieplanowanej ciąży. Każdego dnia odbieramy od 55 do 70 telefonów kobiet z Polski, które znalazły się w trudnej sytuacji. Aborcja za granicą zyskuje od lat zwolenniczki. Legalny zabieg, jeden dzień spędzony w Klinice, spokojny powrót do domu w Warszawie.

Aborcja w Czechach może zostać wykonana do 3 miesiąca ciąży – bez podawania konkretnej przyczyny.

Terminacja ciąży Warszawa

Rejestracja telefoniczna


Konsultanci mówią w języku polskim.


Konsultanci mówią w języku polskim.
Aborcja w Czechach powoduje wiele pytań i wątpliwości? Możesz zapytać nas o wszystko. Również po zabiegu jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi pacjentkami. Dbamy o komfort każdej z Pań, które odwiedziły naszą klinikę. Podczas aborcji w Czechach jesteś chroniona, nie grozi Ci żadne niebezpieczeństwo.

Zabieg aborcji

Cena zabiegu to 2000 zł.
Czas zabiegu: to około 10 minut w znieczuleniu ogólnym, a cały pobyt trwa około 2,5 godziny.
Przygotowanie:

Sterylizacja

Zabieg sterylizacji – Przyjazd do godziny 7.00 rano w dniu zabiegu – Wymagane wcześniejsze umówienie się. Czas oczekiwania do 1 miesiąca.

Antykoncepcja

Metodą, którą polecamy i radzimy, jest wkładka domaciczna, inaczej spiralka. Zakładać można ją podczas zabiegu pod znieczuleniem ogólnym. Koszt tego rodzaju antykoncepcji wynosi 400 zł zł. Proponujemy kontakt, gdzie odpowiemy na pytanie z tym związane.

Najważniejsze pytania

Kontakt z nami

Konsultantka Natalia

poniedziałek – 07:00 – 16:00
wtorek – 07:00 – 16:00
środa – 07:00 – 16:00
czwartek – 07:00 – 16:00
piątek – 07:00 – 16:00

poniedziałek – 08:00 – 16:00
wtorek – 08:00 – 20:00
środa – 08:00 – 16:00
czwartek – 08:00 – 20:00
piątek – 08:00 – 16:00

poniedziałek – 9:00 – 22:00
wtorek – 9:00 – 22:00
środa – 9:00 – 22:00
czwartek – 9:00 – 22:00
piątek – 9:00 – 22:00
sobota – 10:00 – 15:00
niedziela – 10:00 – 15:00

Usuwanie ciąży Warszawa

Zapewniamy transport z Warszawy

Jeżeli wyjazd za granicę stanowi dla Ciebie problem, nie chcesz płacić kosztów winiety oraz dróg płatnych – możesz skorzystać z naszego transportu.

TRANSPORT DLA PACJENTEK Z POLSKI

 • Katowice – Stonava – Katowice – 200 zł
 • Kraków – Stonava – Kraków – 200 zł
 • Warszawa – Stonava – Warszawa – 400 zł

Profesjonalny zabieg w klinice, czy tabletki poronne

W Polsce najczęściej używane są tabletki wczesnoporonne. Niestety, kobiety w dalszym ciągu decydują się na tego typu rozwiązanie, ponieważ w pierwszym momencie mogłoby się wydawać że jest to dość dyskretna i szybka metoda – nic bardziej mylnego. Metoda ta jest mało skuteczna zwłaszcza po 4 tygodniu ciąży. Takie praktyki wykonywane w „domowym zaciszu” najczęściej kończą się na wizycie w szpitalu lub na pogotowiu w celu dalszego doczyszczenia macicy, a tego właśnie chce pacjentka uniknąć.

Ponadto, decydując się na zabieg z użyciem tabletek wczesnoporonnych, trzeba zapoznać się obowiązkowo ze skutkami ubocznymi i być na nie przygotowanym. Pacjentki z Rh ujemnym nie mogą przyjmować tabletek poronnych bez udziału lekarza.

Czas na bezpieczne usunięcie ciąży

Około 60 % pacjentek zgłasza się do nas w 7 tygodniu ciąży, w myśl prawa słowackiego zostaje ok. 5 tygodni na przerwanie ciąży. Nie zwlekaj z decyzją, w zależności od momentu – czas oczekiwania na zabieg to od 4 dni do nawet 2 tygodni!

O klinice aborcyjnej

Nasza klinik aborcyjna pomaga kobietom od 2002 roku. Do naszych partnerów należą kliniki z różnych zakątków Europy. Usuwanie ciąży za granicą, a szczególnie w Czechach jest legalne i bezpieczne. Doświadczona obsługa dba o Ciebie i Twój komfort. Nasza klinika oferuje również inne zabiegi np. wazektomie.

Klinika usuwania ciąży

Nasza Klinka to Twój Komfort Mimo różnych obaw, możesz mieć pewność – żadne z Twoich danych nie wypłynie poza naszą klinikę ginekologiczną.

Jak wygląda aborcja? Zabieg wykonujemy w znieczuleniu ogólnym, pod obserwacją lekarzy i anestezjologa. Kobieta jest przytomna, świadoma i nic nie czuje, żadnego bólu. Inaczej w przypadku usuwania ciąży w Warszawie, gdzie nie zawsze znieczulenie działa tak, jak powinno.

Aborcja w Polsce

Pytanie, gdzie usunąć ciąże w Polsce wraca do nas jak codziennie.. niestety, obecnie trudno wyszukać informacje na ten temat. Kobiety nie wiedzą gdzie szukać pomocy gdy zajdą w nieplanowaną ciążę. Z naszych obserwacji wynika, że w skrytych uliczkach Warszawy możemy znaleźć tzw. “podziemia aborcyjne”. To miejsca gdzie Polki mogą pozbyć się nieplanowanej ciąży. Są bardzo trudne do znalezienia, nikt oficjalnie ich nie “reklamuje”. Zwłaszcza z obawy o publiczny lincz oraz nierozumienie nawet przez najbliższych. Co wiemy o polskich lekarzach, którzy wykonują usuwanie ciąży w Warszawie? Uważamy, że to często lekarze na emeryturze, który szkolili się do zabiegów za granicą. Z reguły do pomocy jest jedna osoba, która pomaga kobiecie przygotować się do zabiegu oraz umawia wizyty.

Wady usuwania ciąży w Polsce – aborcja w Warszawie wydaje się łatwym i bezpiecznym rozwiązaniem. Niestety, to tylko pozory. W przypadku zabiegów medycznych – zawsze istnieje ryzyko niespodziewanych wydarzeń z którymi lekarz sam sobie nie poradzi. Może dojść do krwotoku wewnętrznego, który jest śmiertelny dla kobiety. Wezwanie karetki może być konieczne. Oczywiście, w większości sytuacji zostanie w porę udzielona pomoc. Personel szpitala z pewnością wykryje powód krwawienia, i tylko od niego zależy czy zgłosi sprawę dalej.

Gdzie zrobić aborcję w Warszawie?

Znamy dwa sposoby na usunięcia ciąży. Pierwszą opcją jest bezpieczny zabieg usunięcia ciąży w klinice (koszt zabiegu to 2100 zł) lub aborcja farmakologiczna przy pomocy różnych tabletek poronnych. Jeżeli nie wiesz, którą metodę wybrać – porozmawiaj z zaufanym ginekologiem lub lekarzem. Najlepiej poza gabinetem czy publiczną przychodnią. Weź pod uwagę w którym miesiącu ciąży jesteś oraz jakie masz dolegliwości.


Aborcja farmakologiczna nie sprawdzi się u każdej kobiety. Tabletki wczesnoporonne (w różnych zestawach) są trudno dostępne. Jest wiele osób, które zyskują i wykorzystują naiwność zrozpaczonych kobiet. Tabletki kosztują ok. 900 zł, co nie budzi niepokoju, zakładając, że uda Ci się usunąć ciąże przy pierwszej próbie. Z reguły otrzymujemy telefony, po trzeciej nieudanej próbie usunięcia ciąży z prośbą o szybką pomoc…
Czyli średnio cena zestawów tabletek poronnych to 3.000 zł!

W przypadku usuwania ciąży pośpiech i szybkie rozwiązania nie są zalecane, szczególnie gdy ciąża trwa dłużej niż 6 tygodni. Dlaczego?
Z czasem ryzyko powikłań przy aborcji farmakologicznej rośnie. Im dłużej jesteśmy w ciąży – możemy spodziewać się mocniejszego krwawienia oraz skurczy. Gdy decydujesz się na abrocje farmakologiczną do najbliższego szpitala powinnaś mieć mniej niż 15 minut drogi autem. Oczywiście otrzymasz pomoc* jednak nie ukryjesz powodu swojego krwawienia. Tabletki łatwo wykryć, a personel jest wyczulony na tego typu sytuacje.


*wyjątek – lekarz może powołać się na klauzulę sumienia

Wady i zalety wykonania aborcji w Polsce

Ponad wszystko – komfort psychiczny, dogodna lokalizacja oraz obecność bliskich osób. Jeżeli jesteś w ciąży ok. 1,5 -3 tygodni jest spora szansa, że uda się bez powikłań. Pewnie przez ok. 2 – 5 dni będziesz krwawić i wydalać skrzepy płodu czy pozostałości po zarodku. Co warto wiedzieć? Zarówno aborcja farmakologiczna, jak i ta wykonywana w podziemiu jest nielegalna.

Co w przypadku powikłań? Jakie są skutki nieudanej aborcji? Co, jeśli płód nie zostanie usunięty? Kobiety mają sporo pytań, wątpliwości – to normalne. Nie mamy dostępu do informacji o udanych i nieudanych zabiegach aborcji, wszystko jest zatajane. Jeżeli Twoja ciąża trwa długo, jest spora szansa, że bardzo uszkodzisz płód, a on dalej będzie się rozwijał. Przekroczysz czas legalnej aborcji i będziesz zmuszona urodzić, upośledzone przez tabletki lub zabieg, dziecko.
aborcja czechy

Zalecenia po zabiegu​ terminacji ciąży

Po wykonanym zabiegu w Klinice zalecamy odpocząć przez ok. 2-3 dni.


Nie zalecamy również:

 • Podnosić przedmiotów
 • Korzystać z basenów publicznych, jaccuzi
 • Stosowania tamponów
 • Pić mocnych alkoholi (dopiero po zakończeniu krwawienia)
 • Uprawiać wyczerpujących sportów

Zabieg sterylizacji

 • Przyjazd do godziny 7.00 rano w dniu zabiegu
 • Wymagane wcześniejsze umówienie się. Czas oczekiwania do 1 miesiąca.
 • Zabieg nie wpływa na czynności hormonalne jajników, nie przyspiesza menopauzy, nie powoduje zmian związanych z menstruacją.
 • Zabieg najlepiej wykonywać kilka dni po menstruacji (podczas zabiegu nie można mieć miesiączki).
 • Dzień przed zabiegiem należy jeść tylko lekkie posiłki i dobrze się wypróżnić przed zabiegiem.
 • Zabieg wykonywany metodą laparoskopową. Pobyt w klinice jeden dzień.
 • Do zabiegu potrzebne badanie EKG.
 • Badania krwi: grupa krwi, jonogram, morfologia, PT+ INR, APTT, glukoza, kreatynina, testy wątrobowe – ALT, AST, glikemia, badanie moczu

 • Wykonujemy łączone zabiegi, tj. aborcja + sterylizacja

  Kontakt

  Aborcja w Czechach jest legalna, zadbamy o Ciebie.
  Zadzwoń do nas – odpowiemy na wszystkie pytania.

  poniedziałek – 08:00 – 16:00
  wtorek – 08:00 – 20:00
  środa – 08:00 – 16:00
  czwartek – 08:00 – 20:00
  piątek – 08:00 – 16:00

  Kliniki aborcyjne w Czechach Adresy